OGRODNICZKA, Niemcy, Volkstedt, Rudolstadt, pocz.XX w.

920.00

Figurka, porcelana, kobalt podszkliwny, złocenia, wys. 19,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: pod koroną para liter R i data 1762