Wyświetlanie 5656–5670 z 6010 wyników
KOMPLET SZTUĆCÓW, Związek Radziecki, Swierdłowsk, ok. 1960
2,875.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW, Związek Radziecki, Swierdłowsk, ok. 1960
Srebro, próba 916, stal nierdzewna (ostrza noży) waga całkowita 1133 g, bez noży 666 g
Po 6 noży (20,5 cm), łyżek (18,5 cm),widelców (18 cm), 5 łyżeczek (14 cm), razem 23 sztuki
Puncowanie:Made in USSR; 5TJ; c, gwiazdka z sierpem i młotem, 916
290. TACKA KSIĄŻĄT LIPPE-WEISSENFELD, Niemcy, 1867
1,500.00 zł290. TACKA KSIĄŻĄT LIPPE-WEISSENFELD, Niemcy, 1867
Srebro, próba 12, waga 386 g, śr. 25 cm
322. PARA ŚWIECZNIKÓW W STYLU ART DECO, Niemcy, ok. 1925
3,000.00 zł322. PARA ŚWIECZNIKÓW W STYLU ART DECO, Niemcy, ok. 1925
Srebro, próba 800, waga 484 g, wys.22,5, podstawa 9 x 9 cm
SZCZYPCE DO CUKRU, Anglia, Sheffield, Cooper Brothers, 1896
172.00 złSZCZYPCE DO CUKRU, Anglia, Sheffield, Cooper Brothers, 1896
Srebro, próba sterling (925), waga 17 g, dł. 9 cm
Puncowanie: TC/JWC; korona, lew, d
ZESTAW KUCHENNY Z PÓŁKĄ
2,875.00 złTYGRYS, XIX/XX w.
460.00 złFeliks Kazimierz WYGRZYWALSKI
4,215.00 złFeliks Kazimierz WYGRZYWALSKI
SKALISTY BRZEG MORZA
Olej, sklejka; 37 x 28,5 cm
Sygnowany p.d.: F. K. Wygrzywalski
Na odwrocie widok Wezuwiusza
Karol KOSSAK
1,207.00 złIKONA, ŚCIĘCIE JANA CHRZCICIELA, Rosja, XIX w.
2,875.00 złIKONA, ŚCIĘCIE JANA CHRZCICIELA, Rosja, XIX w.
Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg; 17,5 x 15 cm
IKONA, MARIA ZE SCENY ZWIASTOWANIA, k. XIX w.
920.00 złIKONA, ŚWIĘCI PAWEŁ I ELŻBIETA, XIX/XX w.
920.00 złIKONA, ŚW. MAREK EWANGELISTA, XIX/XX w.
1,150.00 złSZKLANKA PAMIĄTKOWA Z WARMBRUNN (Cieplice), ok. 1900
172.00 złSZKLANKA PAMIĄTKOWA Z WARMBRUNN (Cieplice), ok. 1900
Szkło miodowe, dekoracja ryta malowana farbami emaliowymi, złocenie, wys.12,5 śr.6,5 cm
Napis: Gruss aus Warmbrunn
Dirk JANSEN
1,000.00 złPARA FILIŻANEK ZE ZWIERZĘTAMI, Saksonia, Miśnia, ok. 1790
2,070.00 złPARA FILIŻANEK ZE ZWIERZĘTAMI, Saksonia, Miśnia, ok. 1790
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 4,5, śr. 8 cm
Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z gwiazdką
Na jednej namalowane psy, napis: la Chienne avec des Petits (Suka z małymi) ; na drugiej lew i lis, napis: Le Lion et le Renard (Lew i lis) – ilustracje bajek Ezopa