Wyświetlanie 5686–5700 z 6010 wyników
080. MEDAL DZIESIĘCIOLECIA ODZYSKANEJ NIEPODLEGŁOŚCI, 1928
150.00 złNÓŻ DO PAPIERU, 1 poł. XX w.
300.00 zł6 ŁYŻECZEK, Polska, Kraków, po 1963
Srebro, próba 1, waga 62 g, dł. 10 cm
Puncowanie: WMS8; K, głowa w chuście, 1
Pudełko
KANDELABR PIĘCIOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, K. Kędzierska, pocz. XX w.
1,035.00 złKANDELABR PIĘCIOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, K. Kędzierska, pocz. XX w.
Mosiądz srebrzony, wys. 43cm, rozstaw ramion 28,5 cm
Puncowanie: K.KĘDZIERSKA W WARSZAWIE
MLECZNIK DEKOROWANY W KWIATY, Wrocław, Adolf Siebenhaar, 1880
805.00 złMLECZNIK DEKOROWANY W KWIATY, Wrocław, Adolf Siebenhaar, 1880
Srebro, próba 700, waga 163 g, wys.14,5 cm
Puncowanie: AS; B, głowa Jana Chrzciciela
12 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE W STYLU ROKOKOWYM, Austria, po 1867
2,300.00 zł12 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE W STYLU ROKOKOWYM, Austria, po 1867
Srebro, próba 800, waga 458 g; 9 x 3 cm
Puncowanie: głowa jamnika, monogram złotnika LL
Wyryty monogram: JN
6 ŁYŻECZEK, Śląsk,Wrocław, J. Bruschke, pocz. XX w.
600.00 zł6 ŁYŻECZEK, Śląsk,Wrocław, J. Bruschke, pocz. XX w.
Srebro, próba 800, czerpaczki złocone, waga 142 g, dł. 14 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, J.B.N.
WAZA Z ŻURAWIEM, Japonia, 1 tercja XX w.
1,840.00 złZdzisław Roman LACHUR
2,173.00 złZdzisław Roman LACHUR
POKŁON TRZECH KRóLI, 1991 – 1992
Technika własna, pilśnia; 70 x60 cm
Sygnowany p.d. Z LACHUR, sygnowany, opisany na odwrocie
Leszek JAMPOLSKI
6,037.00 złSAMOWAR, Poznań, Fabryka Jana Krysiewicza, przed 1885
SAMOWAR, Poznań, Fabryka Jana Krysiewicza, przed 1885
Mosiądz, wewnątrz miedź, drewno (uchwyty), wys. 39 cm
Sygnowany: J. KRYSIEWICZ | POZNAŃ
CUKIERNICA Z ŁYŻECZKĄ, Polska, Warszawa, Ian Anderson Manufactory, pocz. XXI w.
690.00 złCUKIERNICA Z ŁYŻECZKĄ, Polska, Warszawa, Ian Anderson Manufactory, pocz. XXI w.
Srebro, próba 925, waga 160 g; 8 x 12,5 x 8,5 cm
Puncowanie: IANDERSON, W 925, głowa w chuście
TACA Z POPIERSIAMI W MEDALIONACH, Niemcy, Hanau, B. Neresheimer, po 1892
12,650.00 złTACA Z POPIERSIAMI W MEDALIONACH, Niemcy, Hanau, B. Neresheimer, po 1892
Srebro, waga 3923, 74 x 52 cm
Puncowanie: szyszka, lilia korona
Mistrzowskie dzieło złotnicze. Pięknie, starannie wykonane.
SZTUĆCE DO RYB, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, po 1890
4,600.00 złSZTUĆCE DO RYB, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, po 1890
Po 10 noży i widelców, srebro, próba 800, waga 1054 g, dł. 20,5 i 19 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, orzeł
Wyjątkowo piękne, precyzyjnie wykonane dzieło złotnicze. Dekorowane motywami związanymi z wodą.
ZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, 1921 – 1931
977.00 złZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, 1921 – 1931
Pięć widelców i sześć noży śniadaniowych, srebro, próba 3, ostrza stalowe, waga widelców 226 g, całkowita 571 g dł.22 i 18 cm
Puncowanie: PŁ; w kształcie baryłki 3, głowa w chuście, W