WAZON Z PEJZAŻEM, Chiny, 1 poł. XX w.

287.00

Porcelana, czerwona farba naszkliwna,złocenia,wys. 24 cm
Sygnowany ideogramami chińskimi

Stan zachowania: szczerba nakrawędzi wlewu