Wyświetlanie 4486–4500 z 6001 wyników
285B. PARA ŁYŻECZEK DO SOLNICZEK, Polska, Warszawa, Tomasz Klimaszewski, ok. 1820
900.00 zł285B. PARA ŁYŻECZEK DO SOLNICZEK, Polska, Warszawa, Tomasz Klimaszewski, ok. 1820
Srebro, próba 12, złocenie, waga 17,4 g, dł. 97 mm
285A. POJEMNIK NA WYKAŁACZKI Z CHŁOPCEM I KOTEM, Niemcy, Geislingen, WMF, pocz. XX w.
200.00 zł285A. POJEMNIK NA WYKAŁACZKI Z CHŁOPCEM I KOTEM, Niemcy, Geislingen, WMF, pocz. XX w.
Plater na mosiądzu i cynie, wys. 5,7 cm
286D. AMPUŁKA NA WODĘ, Kraków (?), ok. 1720
1,500.00 zł286D. AMPUŁKA NA WODĘ, Kraków (?), ok. 1720
Srebro, złocenie, waga 151,1 g, wys. 10,5 cm
286E. SOLNICZKA, Francja, Marsylia, 1780
1,500.00 zł288. WAZON, Niemcy, Schwäbisch Gmünd , Wilhelm Binder, XX w.
400.00 zł288. WAZON, Niemcy, Schwäbisch Gmünd , Wilhelm Binder, XX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebro, pr. 925, wys. 34 cm
294. ETAŻERA NA OWOCE, pocz. XX w.
400.00 zł294. ETAŻERA NA OWOCE, pocz. XX w.
Plater na na nowym srebrze, wkład: szkło bezbarwne, formowane, szlifowane, wys. 28,5 cm, śr. 22,5 cm
296. PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, po 1931
300.00 zł296. PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, po 1931
Srebro, próba 3, wewn. złocona; waga 153,9 g; 11 x 7,8 cm
298. TACA SECESYJNA, pocz. XX w.
700.00 zł297. PARA BUŻUARKÓW, Polska, Warszawska Fabryka Platerów, ok. 1900
200.00 zł299. TABAKIERKA STOŁOWA W FORMIE FORTEPIANU, XIX w.
1,000.00 zł299. TABAKIERKA STOŁOWA W FORMIE FORTEPIANU, XIX w.
Brąz, emalia malarska; 56 x 95 x 70 mm
300. SZKATUŁKA, XIX/XX w.
600.00 zł305. MISECZKA I POKRYWKA DO GASZENIA ŚWIEC W STYLU RENESANSOWYM, Francja, Gien, 1859
300.00 zł305. MISECZKA I POKRYWKA DO GASZENIA ŚWIEC W STYLU RENESANSOWYM, Francja, Gien, 1859
ajans, farby podszkliwne
EKRYTUAR W STYLU RENESANSOWYM, Francja, Gien, 1859
575.00 złEKRYTUAR W STYLU RENESANSOWYM, Francja, Gien, 1859
Fajans, farby podszkliwne, 11,5 x 31,5 x 16 cm
PATERA Z FIGURĄ ŻNIWIARKI, Turyngia, Rudolstadt, Ernst Bohne, k. XIX w.
2,300.00 złPATERA Z FIGURĄ ŻNIWIARKI, Turyngia, Rudolstadt, Ernst Bohne, k. XIX w.
Porcelana, złocenie, wys. 30, śr. 24 cm
319. PUTTO Z KSIĘGĄ, Polska, XVII w.
6,000.00 zł319. PUTTO Z KSIĘGĄ, Polska, XVII w.
Drewno lipowe, polichromia, złocenie; 46 x 37 x 16 cm