EKRYTUAR W STYLU RENESANSOWYM, Francja, Gien, 1859

575.00

Fajans, farby podszkliwne, 11,5 x 31,5 x 16 cm

Sygnowany brązowym drukiem: trzy wieże nad banderolą z napisem: Gien, kobaltem: 59

stan: jeden kałamarz spalony, pokrywka drugiego dobrana, jeden wkład kałamarza z ubytkiem, dwa ubytki pokrywki piasecznicy, ubytek lewej gałki

Pochodzenie: własność zarządcy dóbr rogalińskich rodziny Raczyńskich Antoniego Tarocińskiego.