400.00 zł
Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebro, pr. 925, wys. 34 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 925, WTB
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600
Aukcja 186, 19.10.2019
Archiwum