288. WAZON, Niemcy, Schwäbisch Gmünd , Wilhelm Binder, XX w.

400.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebro, pr. 925, wys. 34 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 925, WTB

Cena wywoławcza 400

Estymacja 500 – 600

Aukcja 186, 19.10.2019