296. PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, po 1931

300.00

Srebro, próba 3, wewn. złocona; waga 153,9 g; 11 x 7,8 cm

Punce: 3, głowa w chuście, W; KS pod koroną

Cena wywoławcza 250

Estymacja 400 – 500

Aukcja 186, 19.10.2019