285A. POJEMNIK NA WYKAŁACZKI Z CHŁOPCEM I KOTEM, Niemcy, Geislingen, WMF, pocz. XX w.

200.00

Plater na mosiądzu i cynie, wys. 5,7 cm

Puncowanie: B.M; struś nad literami WMF; 1/0; OX; b

Cena wywoławcza 200

Estymacja 300 – 400

Aukcja 186, 19.10.2019