297. PARA BUŻUARKÓW, Polska, Warszawska Fabryka Platerów, ok. 1900

200.00

Mosiądz, śr. 11,5 cm

Puncowanie; syrena w okręgu wpisanym w sześcioramienna gwiazdę / M.C. / W.F.P. / M.GALW. 90 / WARSZAWA

Cena wywoławcza 200

Estymacja 400 – 500

Aukcja 186, 19.10.2019