200.00 zł
Mosiądz, śr. 11,5 cm
Puncowanie; syrena w okręgu wpisanym w sześcioramienna gwiazdę / M.C. / W.F.P. / M.GALW. 90 / WARSZAWA
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500
Aukcja 186, 19.10.2019