PATERA Z FIGURĄ ŻNIWIARKI, Turyngia, Rudolstadt, Ernst Bohne, k. XIX w.

2,300.00

Porcelana, złocenie, wys. 30, śr. 24 cm

Sygnowana niebieskim drukiem: N pod koroną