Wyświetlanie 4471–4485 z 6001 wyników
202C. SERWIS, POLSKA, ĆMIELÓW, ok. 1930
1,150.00 zł211. SERWIS DEKOROWANY W FIOŁKI, Polska, Ćmielów, Drucki – Lubecki, pocz. XX w.
1,700.00 zł211. SERWIS DEKOROWANY W FIOŁKI, Polska, Ćmielów, Drucki – Lubecki, pocz. XX w.
Porcelana, nadruk barwny
213. MEDAL KATYŃSKI, 1977
1,200.00 zł214. KRZYŻ HARCERSKI, okres międzywojenny
350.00 zł218. TALERZYK I DWA KIELISZKI, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1920-1930
800.00 zł218. TALERZYK I DWA KIELISZKI, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1920-1930
Srebro, próba 3, waga 74 g. śr. talerzyka 9 cm, wys. kieliszków 4 cm
219. SZTUĆCE Z HERBEM KORCZAK HRABIÓW KARAMAUSKAS (KOMAROWSKICH), Cesarstwo Rosyjskie, Ryga, Carl Theodor Beyermann, 4 ćw. XIX w.
1,500.00 zł219. SZTUĆCE Z HERBEM KORCZAK HRABIÓW KARAMAUSKAS (KOMAROWSKICH), Cesarstwo Rosyjskie, Ryga, Carl Theodor Beyermann, 4 ćw. XIX w.
Dwa widelce i dwie łyżeczki, waga całk. 172 g, dł. 21,5 i 11,8 cm
233. TADEUSZ KOŚCIUSZKO, poł. XIX w.
4,500.00 zł233. WIADOMOŚCI ARCHEOLOGICZNO-NUMIZMATYCZNE, rok 1926, nr.1-12
80.00 zł233. WIADOMOŚCI ARCHEOLOGICZNO-NUMIZMATYCZNE, rok 1926, nr.1-12
Organ Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie
247. TŁOK PIECZĘTNY KRÓLEWSKIEJ DYREKCJI TOWARZYSTWA OGNIOWEGO OBWODOWEGO, Polska, Wielkie Księstwo Poznańskie, po 1832
1,800.00 zł247. TŁOK PIECZĘTNY KRÓLEWSKIEJ DYREKCJI TOWARZYSTWA OGNIOWEGO OBWODOWEGO, Polska, Wielkie Księstwo Poznańskie, po 1832
Drewno orzechowe mosiądz, wys. 8 cm, śr. pola 3,5 cm
249. KANDELABR SECESYJNY, Polska, Warszawa, NBW Verit (Norblin, Buch, Werner), ok. 1900
4,000.00 zł249. KANDELABR SECESYJNY, Polska, Warszawa, NBW Verit (Norblin, Buch, Werner), ok. 1900
Plater na cynie, wys. 66 cm
252. IKONA, PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, 2 poł. XIX w.
1,500.00 zł252. IKONA, PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, 2 poł. XIX w.
Tempera, złocenie, deska cyprysowa; 36 x 31,5 cm
IKONA, PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, XIX w.
1,725.00 złIKONA, PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, XIX w.
Tempera, deska, okład miedziany, srebrzony; 41 x 33 cm
259. PUDEŁKO NA TYTOŃ, Rosja, Petersburg, John Blasball mł. 1879
7,500.00 zł259. PUDEŁKO NA TYTOŃ, Rosja, Petersburg, John Blasball mł. 1879
Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 577 g; 9,5 x 13,5 x 10 cm
236. PATERA NA OWOCE, Rosja, Moskwa, Paweł Fiedorowicz Sazikow, 1840
5,000.00 zł236. PATERA NA OWOCE, Rosja, Moskwa, Paweł Fiedorowicz Sazikow, 1840
Srebro, próba 84, złocenie, waga 550 g, 22 x 24 x 20 cm
KUBEK Z WIDOKAMI MIEJSKIMI, Rosja, Moskwa, 1827
Srebro, próba 84, złocenie, niello, waga 125 g, wys. 8, śr.7 ,2 cm