319. PUTTO Z KSIĘGĄ, Polska, XVII w.

6,000.00

Drewno lipowe, polichromia, złocenie; 46 x 37 x 16 cm

Na księdze napis: Beatus qui lingua non est lapsus (Uświęcony ten, którego język jest nieomylny; Mądrość Syracha 25.11)

Teka z dokumentacją konserwacji

Cena wywoławcza 6000

Estymacja 7000 – 8000

Aukcja 186, 19.10.2019