Wyświetlanie 376–390 z 391 wyników
Tomasz Karabowicz
1,725.00 złJ. PODNIESIŃSKA
920.00 złZDZISŁAW ROMAN LACHUR
5,750.00 złHAWRYŁKIEWICZ Jan (1902 – 1992)
1,150.00 złHAWRYŁKIEWICZ Jan (1902 – 1992)
PAŁAC W ŁAZIENKACH NA WODZIE, 1977
Olej, płótno; 44 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Hawryłkiewicz 77
Na odwrocie: JAN HAWRYŁKIEWICZ 77
RUTKAUSKAS Bronius (ur. 1955 Wilkawiszkis)
1,725.00 złMAJEWSKI, poł. XX w.
406.00 złRZEPIŃSKI Czesław (1905-1995)
2,875.00 złLACHUR Zdzisław Roman (1920 – 2007)
4,600.00 złKOZIAREK Zdzisław (ur. 1917 Franciszków)
690.00 złMalarz nieokreślony, polski poł. XX w.
1,150.00 złLACHUR Zdzisław Roman (1920 – 2007)
4,025.00 złMARIA TRYZNO
920.00 złLACHUR Zdzisław Roman (1920 – 2007)
4,025.00 złJAN WOŁEK
1,725.00 złCZESŁAW RZEPIŃSKI
2,645.00 zł