Malarz nieokreślony, polski poł. XX w.

1,150.00

PEJZAŻ LETNI Z CHAŁUPAMI, 1960

Olej, tektura;
34 x 49 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: Łu(..)ki 1960

SKU: 360703 Kategorie: ,