Wyświetlanie 331–345 z 397 wyników
Irena RUMIŃSKA
4,240.00 złIrena RUMIŃSKA
KATEDRA
Olej, płótno; 55,5 x 46,5 cm
Na odwrocie odręczny napis: IRENA RUMIŃSKA oraz fragment nalepki: rozm. 55 x 46 cm.| Cena data zł. 42.-
Jan GOLUS
11,000.00 złRyszard GANCARZ
805.00 złRyszard GANCARZ
GESTY, 1994
Akryl, grafit, pastel, karton; 17 x 17 cm
Sygnowany l.d.: R. G A N C; na odwrocie nalepka autorska z opisem
Zdzisław LACHUR
3,450.00 złZdzisław LACHUR
Włodzimierz KULEJ
6,021.00 złWłodzimierz KULEJ
SCHWARZE ZUG, EKOROMANTYCZNY z cyklu ŚWIATŁA
Akryl, płotno; 148 x 85 cm
Sygnowany, opisany na odwrocie
Stanisław PRZEWŁOCKI
287.00 złStanisław PRZEWŁOCKI
PEJZAŻ Z DWOMA ŚWIERKAMI
Akwarela, papier; 2 x 3,7 cm
Sygnowany p.d.: St. Przewłocki
Grzegorz MORYCIŃSKI
4,830.00 złGrzegorz MORYCIŃSKI
6,037.00 złGrzegorz MORYCIŃSKI
4,830.00 złTomasz KARABOWICZ
4,025.00 złTomasz KARABOWICZ
MARTWA NATURA Z KOTKAMI POD LAMPĄ, 2004
Olej, płótno; 73 x 92 cm
Sygnowany p.d.: 20TK04; sygnowany i opisany na odwrocie
Zdzisław LACHUR
4,600.00 złZdzisław LACHUR
ŚWIĘTO PURIM, 1990
Technika własna, płyta pilśniowa; 80 x 59 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR; na odwrocie: ŚWIĘTO | PURIM | 1990 | mal ZLachur
Tomasz KARABOWICZ
2,070.00 złTomasz KARABOWICZ
PIJANY BACHUS, 2011
Olej, płótno; 61 x 50 cm
Sygnowany l.d.: TK | 2011 | TOMASZ KARABOWICZ; sygnowany i opisany na odwrocie
Tomasz KARABOWICZ
4,370.00 złTomasz KARABOWICZ
GRUSZKI NA PATERACH I GARNKI, 2005
Olej, płótno; 73 x 100 cm
Sygnowany p.d.: TK | 2005; sygnowany i opisany na odwrocie
Kazimierz STABROWSKI
10,350.00 złKazimierz STABROWSKI
PORTRET KOBIETY
Olej, sklejka; 65 x 51 cm
Na odwrocie napis ołówkiem: Panna Krystyna Ilska; 22
Tomasz KARABOWICZ
6,900.00 złTomasz KARABOWICZ
MARTWA NATURA Z GRUSZKAMI I CEBULAMI, 2005
Olej, płótno; 81 x 120 cm
Sygnowany śr.d.: TK | 2005; sygnowany i opisany na odwrocie