JAN WOŁEK

1,725.00

BOCZNA FURTKA PRZY PAŁACU CZARTORYSKICH W PUŁAWACH, 2000

Olej, płótno, 54 x 65 cm Sygnatura ryta w świeżej farbie l.g.: Wołek 00
Malarz, poeta, pisarz, pieśniarz i karykaturzysta. Studiował filozofię na UW. W ostatnich latach brał udział w kilkunastu plenerach krajowych i zagranicznych, prezentował swoje prace na licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych m.in.: w Warszawie, Poznaniu, Kazimierzu, Hamburgu, Berlinie, Tokio Chicago, Toronto.

SKU: 360653 Kategorie: ,