RZEPIŃSKI Czesław (1905-1995)

2,875.00

KWIATY

Akwarela na szkicu ołówkowym, papier;
48,5 x 34,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.g.: Rzepiński.

SKU: 360880 Kategorie: ,