38,000.00 zł
Obudowa brąz złocony, 73 x 36 cm
tarcza emaliowana z cyframi godzin rzymskimi, minut, arabskimi, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, bicie z repetycją
Sygnowany na tarczy: D. F. Dubois a Paris; na tylnej płycie mechanizmu: DFDB 1679
Cena wywoławcza 38000
Estymacja 45000 – 50000