210. ZEGAR TYPU KARTEL W STYLU LUDWIKA XVI Z REPETYCJĄ, Francja, Paryż, Denis Francois Dubois, ok. 1785

38,000.00

Obudowa brąz złocony, 73 x 36 cm

tarcza emaliowana z cyframi godzin rzymskimi, minut, arabskimi, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, bicie z repetycją

Sygnowany na tarczy: D. F. Dubois a Paris; na tylnej płycie mechanizmu: DFDB 1679

Cena wywoławcza 38000

Estymacja 45000 – 50000