ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, XIX/XX w.

402.00

Trzykopertowy, srebrny, próba 800, śr. 52 mm, z sekundnikiem, miedziana dewizka

Puncowany na kopertach: pardwa, korona, 0,800, półksiężyc, korona, 68706; na wewnętrznej kopercie: 6 medali, Ancre levees visibles double plateau / 15 rubis / precision