PARA SOLNICZEK, Anglia, Sheffield, S.C. Younge & Co, 1815

3,220.00

Srebro, próba sterling (925), wewnątrz złocone, szkło kobaltowe (wkłady), waga srebra 341 g; wys.5, śr. 9,5 cm
Puncowanie: lew kroczący, O pod koroną, popiersie władcy, S.C.Y./&Co