KARAFKA DO WINA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, ok. 1930

1,725.00

Szkło bezbarwne, oprawa srebrna, próba 800, wys. 25 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800 WTB