Wyświetlanie 3421–3435 z 3753 wyników
WAZONIK, Niemcy, Bawaria, Staffelstein, Kaiser-Porzellanmanufaktur Staffelstein GmbH & Co. KG, po 2001
230.00 złWAZONIK, Niemcy, Bawaria, Staffelstein, Kaiser-Porzellanmanufaktur Staffelstein GmbH & Co. KG, po 2001
Porcelana, złocenia, kalka, wys. 15, śr. wlewu 11,5 cm
Sygnowanie niebieską farbą: pod koroną napis KAISER | 1872; złota farbą 1440; wyciskiem 794/2
MLECZNIK, Rosja, XIX w.
1,380.00 złMLECZNIK, Rosja, XIX w.
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, po 1850
460.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, po 1850
Spodek dobrany, Berlin, Staatliche Porzellan Manufaktur, 1945 -1962
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 4,8, śr. 6,4 cm, spodek śr. 13 cm
Sygnowanie filiżanki kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; czarną farbą naszkliwnie: 25.; wyciskiem C 6 19
Sygnowanie spodka kobaltem podszkliwnie: berło, wyciskiem CK 0
TALERZ, XIX/XX w.
172.00 złTALERZ, XIX/XX w.
WAZON, Niemcy, Bawaria, Markredwitz, Porzellanfabrik F. Thomas, 1928
230.00 złWAZON, Niemcy, Bawaria, Markredwitz, Porzellanfabrik F. Thomas, 1928
Porcelana, zlocenia, kalkomania; wys. 13,5 cm, śr. wlewu 12 cm
Sygnowanie zielenią chromu podszkliwnie: kartusz z napisem Thomas, pod kartuszem Bavaria; czerwoną farbą naszkliwnie 3651 | 50; wyciskiem 838/2
FILIŻANKA, Turyngia, XVIII w.
287.00 złFILIŻANKA, Turyngia, XVIII w.
FILIŻANKA REZERWISTÓW, Wałbrzych (Waldenburg), Carl Krister Porzellanfabrik, ok. 1850
402.00 złFILIŻANKA REZERWISTÓW, Wałbrzych (Waldenburg), Carl Krister Porzellanfabrik, ok. 1850
TALERZ, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1823 – 1832
690.00 złTALERZ, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1823 – 1832
TALERZ, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, ok. 1830
690.00 złTALERZ, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, ok. 1830
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Billodes, przed 1911
460.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Billodes, przed 1911
TALERZ Z KWIATAMI POWOJU, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, po 1837
920.00 złTALERZ Z KWIATAMI POWOJU, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, po 1837
575.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Billodes, przed 1911
1,150.00 złZEGAREK KIESZONKOWY SUN-DIAL, Szwajcaria, Bienne, Paul Moser, pocz. XX w.
Trzykopertowy, z sekundnikiem, srebrny, próba 875, śr. 5,5 cm
Puncowany na każdej kopercie: stojacy niedźwiedź; P.MOSER; 0,875; 84; 64588; na wewnętrznej kopercie 16 RUBIS | Ancre Spiral Breguet Balancier coupe | P.MOSER | Nickel | N 64588
460.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Galonne, 3 tercja XIX w.
ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, poł. XIX w.
460.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, poł. XIX w.