ZEGAREK KIESZONKOWY SUN-DIAL, Szwajcaria, Bienne, Paul Moser, pocz. XX w.

1,150.00

Trzykopertowy, z sekundnikiem, srebrny, próba 875, śr. 5,5 cm
Puncowany na każdej kopercie: stojacy niedźwiedź; P.MOSER; 0,875; 84; 64588; na wewnętrznej kopercie 16 RUBIS | Ancre Spiral Breguet Balancier coupe | P.MOSER | Nickel | N 64588