TALERZ, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1823 – 1832
690.00 zł
Porcelana, złocenia; wys. 3, śr. 18 cm
Sygnowanie kobaltem podszkliwnie berło; brązową farbą naszkliwnie: orzeł w koronie z berłem i jabłkiem w szponach nad literami K.P.M.; zieloną farbą naszkliwnie: kółko ze strzałką
Stan zachowania: szczerbka na krawędzi