ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, poł. XIX w.
460.00 zł
Dwukopertowy, z sekundnikiem, zewnętrzna koperta srebrna, częściowo złocona, śr. 4,5 cm
Na obu kopertach nr 5244; na wewnętrznej: Cylindre 10 Rubis
Dodatkowa metalowa koperta z napisem: Bolesław Kulczyński | Skład szwajcarskich zegarków i bizuteryi | Ostrów | ul. Kolejowa 10
Dewizka srebrna, próba 84, waga 15 g, puncowana 84
Pęknięcie na tarczy