ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, poł. XIX w.

460.00

    Dwukopertowy, z sekundnikiem, zewnętrzna koperta srebrna, częściowo złocona, śr. 4,5 cm
    Na obu kopertach nr 5244; na wewnętrznej: Cylindre 10 Rubis

    Dodatkowa metalowa koperta z napisem: Bolesław Kulczyński | Skład szwajcarskich zegarków i bizuteryi | Ostrów | ul. Kolejowa 10
    Dewizka srebrna, próba 84, waga 15 g, puncowana 84
    Pęknięcie na tarczy