ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Galonne, 3 tercja XIX w.
460.00 zł
Dwukopertowy, z sekundnikiem, zewnętrzna koperta srebrna, próba 800, częściowo złocona; śr. 4,5 cm
Sygnowany na kopercie zewnętrznej monogram wiązany ZE; w pięciokącie pardwa; w prostokącie 0,800; w sześciokącie głowa psa; GALONNE; 19; półksiężyc i korona; 2161; na wewnętrznej kopercie: Cylindre 10 Rubis; monogram wiązany ZE; CUIVRE; 19; 2161
Dewizka srebrna, próba sterling, waga 19 g; puncowana: STERLING SILVER; J.H.W