TALERZ, XIX/XX w.

172.00

    Fajans, złocenia; wys.3 , śr. 24 cm
    Sygnowany kobaltem podszkliwnie: kreska z trzema kropkami; wyciskiem: w owalu I.GROESTEL; OP