KRZYŻ WATYKAŃSKI

747.00

Srebro, próba 800, złocone, waga 35 g, 60 x 50 mm
A: Apostołowie Piotr i Paweł, nad nimi herb Pawła VI, wokół napis: PRO ECCLESIA ET PONTIFICE PAULUS VI PP; sygnatura: E. Manfrini
R: gładki, wybite: 800, w sześciokącie: 701 MI
Wstążka; pudełko z herbem Pawła VI