RYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, XX w.

402.00

Srebro, próba 3, złocenie; waga 20 g, 7 x 5,8 cm
Dwuwarstwowy
Puncowanie: w owalu monogram złotnika ACh; w kole głowa kobiety; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3