Wyświetlanie 16441–16470 z 18280 wyników
TACA, Polska, Warszawa, Bretschneider, XIX/XX w.
1,035.00 złTACA, Polska, Warszawa, Bretschneider, XIX/XX w.
Mosiądz srebrzony; 10 x 60 x 44cm
W lustrze wybite: W.KAWECKI
Puncowany: BRETSCHNEIDER W WARSZAWIE ;w rombie 72, w prostokącie GALW.
NEOBAROKOWY DZBANEK DO KAWY, Dania, Aalborg. P. Orsnes, po 1893
2,645.00 złNEOBAROKOWY DZBANEK DO KAWY, Dania, Aalborg. P. Orsnes, po 1893
NEOBAROKOWA PATERA NA TRZECH NÓŻKACH, Niemcy, Bremen-Hemelingen, M.H. Wilkens & Söhne, po 1888
3,450.00 złNEOBAROKOWA PATERA NA TRZECH NÓŻKACH, Niemcy, Bremen-Hemelingen, M.H. Wilkens & Söhne, po 1888
PATERA W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, Niemcy, pocz. XX w.
1,265.00 złPATERA W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, Niemcy, pocz. XX w.
Podstawa srebrna, próba 800, o wadze 158 g; wkład ze szkła bezbarwnego, przezroczystego, szlifowanego; wys. całk. 23,5 cm, śr. 24 cm
Puncowanie: znak nieczytelny, dłoń, 800, kroczący koń w prawo
SZEŚĆ ŁYŻECZEK Z MONOGRAMEM E. v. P., Cesarstwo Rosyjskie, Ryga, 1911
1,035.00 złSZEŚĆ ŁYŻECZEK Z MONOGRAMEM E. v. P., Cesarstwo Rosyjskie, Ryga, 1911
KOSZYK DEKOROWANY W POZIOMKI, Polska, Warszawa, S. Handelsman i Ska, 1875 – 1897
977.00 złKOSZYK DEKOROWANY W POZIOMKI, Polska, Warszawa, S. Handelsman i Ska, 1875 – 1897
ŁYŻKA PÓŁMISKOWA Z MONOGRAMEM CW, Austro-Węgry, po 1867
500.00 złŁYŻKA PÓŁMISKOWA Z MONOGRAMEM CW, Austro-Węgry, po 1867
CUKIERNICA, XIX/XX w.
172.00 złCUKIERNICA, XIX/XX w.
Mosiądz srebrzony, szkło szlifowane, wys. 6,5, śr. 11 cm
274. PÓŁMISEK W STYLU ROKOKOWYM, Niemcy, Saksonia, Miśnia, po 1850
2,500.00 zł274. PÓŁMISEK W STYLU ROKOKOWYM, Niemcy, Saksonia, Miśnia, po 1850
PATERKA WZÓR ALVA, Szwecja, Sztokholm, Gustavsberg, 1923
57.00 złPATERKA WZÓR ALVA, Szwecja, Sztokholm, Gustavsberg, 1923
Porcelana, kobalt podszkliwny, 3,5 x 23 x 13 cm
Sygnowana wyciskiem: GUSTAVSBERG nad kotwicą z datą 1923; P3; kobaltem podszkliwnie druk: wokół kotwicy wstęga z napisem GUSTAFSBERG ALVA; 17.
MAŁPKA NA PODUSZKACH, Polska, Pacyków, 1908-1921
5,175.00 złMAŁPKA NA PODUSZKACH, Polska, Pacyków, 1908-1921
Kamionka, farby ceramiczne, 22 x 10,5 x 11 cm
Stan zachowania: trzy ubytki
5,175.00 złPATERA W FORMIE KOBIETY Z DZIECKIEM DŹWIGAJĄCEJ KOSZ, Niemcy, Berlin, KPM, po 1832
Porcelana, farby podszkliwne i naszkliwne, złocenia; wys. 44 cm
Trzyczęściowa, mocowana na śruby
Stan zachowania: włosowe pęknięcia na dnie kosza
Bogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
EKSLIBRIS WŁASNY, 1950
Miedzioryt, papier; 80 x 79 cm (arkusz)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną p.d.: BBrandt
Bogusław BRANDT
230.00 złBogusław BRANDT
NA TARGU
Linoryt dwubarwny, papier; 28,5 x 27,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną p: Bogusław Brandt
Bogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
EKSLIBRIS BIBLIOTEKI IM MIKOŁAJA REYA W NAGŁOWICACH
Miedzioryt, papier; 85 x 59 mm (arkusz)
Sygnowany z płyty śr. d.: BOGUSŁAW BRANDT S C.
Bogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
EKSLIBRIS HALINY ONDRUSZ, 1965
Miedzioryt, papier; 95 x 75 mm (odcisk płyty)
Sygnowany z płyty na cokole pomnika: BBrandt; ołówkiem pod ryciną p.: BBrandt 65
Bogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
ZAMEK OSTROGSKICH – EKSLIBRIS HANNY BRANDT
Miedzioryt, papier; 85 x 78 mm (odcisk płyty)
JÓZEF PIŁSUDSKI 1867 – 1935
690.00 złJÓZEF PIŁSUDSKI 1867 – 1935
Spółka wydawnicza Kurjer S.A., KRAKÓW, 1935, 158 s., il.; oprawa wtórna, twarda, płócienna, 22,8 x 15 cm,
Wklejone podziękowanie Sekretariatu Osobistego Ministra Spraw Wojskowych z 5 lipca 1935 dla R. Brodowicza z polecenia wdowy po Piłsudskim za okazane współczucie
Stanisław ŁAZOREK
3,680.00 złStanisław ŁAZOREK
NA RYNKU W KAZIMIERZU
Olej, płótno; 54.5 x 65 cm
Sygnowany p.d.: ŁAZOREK
Edwarda PRZEORSKA
920.00 złEdwarda PRZEORSKA
EKSLIBRIS TADEUSZA PRZYPKOWSKIEGO, 1943
Płyta miedziorytnicza; 108 x 53 mm
Sygnowany l.d.: ep | 43
Michał ZABOROWSKI
8,452.00 złMichał ZABOROWSKI
DZIEWCZYNA Z TULIPANEM
Olej, płótno; 150 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
Stanisław ŁAZOREK
3,300.00 złStanisław ŁAZOREK
PEJZAŻ Z KAZIMIERZA
Olej, płótno; 54.5 x 65 cm
Sygnowany p.d.: ŁAZOREK
Michał ZABOROWSKI
5,175.00 złMichał ZABOROWSKI
Michał ZABOROWSKI
6,900.00 złMichał ZABOROWSKI
DZIEWCZYNA Z ARBUZEM
Olej, płótno; 150 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
146. Jarek LUSTYCH
1,500.00 zł146. Jarek LUSTYCH
ODDECH, 1995
Jacek ŁYDŻBA
4,226.00 złMichał ZABOROWSKI
5,175.00 złMichał ZABOROWSKI
Michał ZABOROWSKI
6,325.00 złMichał ZABOROWSKI
Olej, płótno; 97 x 140 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaboro; sygnowany i opisany na odwrocie
Stanisław MASIAK
1,150.00 złStanisław MASIAK
BITWA, 1969
Olej, płótno; 81 x 65 cm
Sygnowany p.d.; St. Masiak 69.
Na odwrocie sygnatura i tytuł autorski; By móc umierać razem i zmartwychwstawać potem
Jacek ŁYDŻBA
4,226.00 złZapytanie o produkt