PATERA W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, Niemcy, pocz. XX w.

1,265.00

Podstawa srebrna, próba 800, o wadze 158 g; wkład ze szkła bezbarwnego, przezroczystego, szlifowanego; wys. całk. 23,5 cm, śr. 24 cm
Puncowanie: znak nieczytelny, dłoń, 800, kroczący koń w prawo