Wyświetlanie 16351–16380 z 18271 wyników
TALERZ Z FALISTYM BRZEGIEM, Austria, Wiedeń, Silberwarenfabrik Alexander Sturm, po 1922
1,725.00 złTALERZ Z FALISTYM BRZEGIEM, Austria, Wiedeń, Silberwarenfabrik Alexander Sturm, po 1922
Srebro, próba 800, waga 350 g, wys. 2,2 cm, śr.28 cm
Puncowanie: w sześciokącie głowa tukana z literą W i cyfrą 4, w kole czterolistna koniczyna, 800; w okręgu r, 445
345.00 złTABAKIERKA ZE SCENAMI PASTORALNYMI, Niemcy, Hanau, B. Neresheimer & Söhne, po 1893
Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, n
ZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
1,437.00 złZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
Puncowanie: NORBLINiSka BM; na ostrzach: NORBLIN i S-KA
WAZONIK Z DEKORACJĄ MILLEFIORI, Włochy, Murano (?), XIX/XX w.
287.00 złWAZONIK Z DEKORACJĄ MILLEFIORI, Włochy, Murano (?), XIX/XX w.
Szkło wielokolorowe, wys. 9 cm
ŁYŻKA DO SOSU, Niemcy, po 1888
345.00 złŁYŻKA DO SOSU, Niemcy, po 1888
Srebro, próba 800, waga 56 g, dł. 19 cm
Puncowanie: 0; półksiężyc, korona, 800, w owalu BS
WIDELCZYK I ŁYŻECZKA W STYLU SECESJI, XX w.
287.00 złWIDELCZYK I ŁYŻECZKA W STYLU SECESJI, XX w.
Srebro, emalia, waga 24 g; dł. 12, i 13,2 cm
puncowanie: SILVER
WIDELEC DO WĘDLIN Z MONOGRAMEM A.M, Niemcy, po 1888
230.00 złWIDELEC DO WĘDLIN Z MONOGRAMEM A.M, Niemcy, po 1888
SZEŚC ŁYŻECZEK
287.00 złSZEŚC ŁYŻECZEK
Srebro, próba 900, waga 47 g, dł. 12,2 cm
Puncowanie: T.900
DAMSKI ZEGAREK NA RĘKĘ Z BRANSOLETKĄ, Szwajcaria, Movado, poł. XX w.
3,500.00 złDAMSKI ZEGAREK NA RĘKĘ Z BRANSOLETKĄ, Szwajcaria, Movado, poł. XX w.
Złoto, próba 3, waga 27 g, śr. 2,5 cm, dł. 22 cm
Sygnowany na tarczy: CHRONOMÈTRE | MOVADO; na kopercie: MOVADO
Na bransoletce puncowanie: PATENT 4124; HW; w prostokącie W, głowa rycerza w prawo, 3
TABAKIERKA, Czechy, Praga, 1860-1866
690.00 złTABAKIERKA, Czechy, Praga, 1860-1866
Porcelana, relief, złocenia; wys. 3,5, śr. 24 cm
TABAKIERKA, Holandia, 1857
920.00 złTABAKIERKA, Holandia, 1857
TALERZ Z KRĄPIAMI, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1870
805.00 złTALERZ Z KRĄPIAMI, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1870
TALERZ AŻUROWY Z RELIEFEM IMITUJĄCYM WIKLINĘ, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1780
Porcelana, wys. 3,5 , śr. 23,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło, wyciskiem: 27 G
Stan zachowania: kołnierz naprawiany
PARA FIGUR, DWA KOGUTY, Niemcy, Bawaria, Plössberg, Rosenthal, 1955
3,220.00 złPARA FIGUR, DWA KOGUTY, Niemcy, Bawaria, Plössberg, Rosenthal, 1955
TALERZ Z DEKORACJĄ NIEMIECKIE KWIATY, Niemcy, Berlin, KPM, 1914 – 1918
690.00 złTALERZ Z DEKORACJĄ NIEMIECKIE KWIATY, Niemcy, Berlin, KPM, 1914 – 1918
Porcelana, na kołnierzu relief imitujący wyklinę, farby naszkliwne, złocenia; wys. 2,7, śr. 24,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło raz przeszlifowane, czarną farbą naszkliwnie: żelazny krzyż, wyciskiem: 3S P z dwoma kropkami
246A. STÓŁ W TYPIE LUDWIK FILIP, 2 poł. XIX w.
2,850.00 zł246A. STÓŁ W TYPIE LUDWIK FILIP, 2 poł. XIX w.
Masyw mahoń, fornir mahoń; 74 x 95 x 60 cm
SURTOUT DE TABLE W STYLU ROKOKOWYM, Francja, 2 poł. XIX w.
21,275.00 złSURTOUT DE TABLE W STYLU ROKOKOWYM, Francja, 2 poł. XIX w.
Brąz złocony, tafla lustrzana, na spodzie drewnianym; 16 x 98 x 65 cm
Z figurami dzików, psów i zajęcy. Co wskazuje, że przeznaczony był do pałacyku myśliwskiego. Wyjątkowe, niepowtarzane dzieło. prawdziwa rzadkość na rynku.
PUCHAREK KIDUSZOWY, Rosja, Moskwa, 1888
460.00 złPUCHAREK KIDUSZOWY, Rosja, Moskwa, 1888
WAZON ZE SCENĄ FIGURALNĄ: PIĘĆ KOBIET W OGRODZIE, Chiny, k. XIX w.
2,875.00 złWAZON ZE SCENĄ FIGURALNĄ: PIĘĆ KOBIET W OGRODZIE, Chiny, k. XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, wys. 42 cm, podstawka drewniana
Zdzisław Roman LACHUR
1,380.00 złZdzisław Roman LACHUR
OJCIEC I SYN Z cyklu JUDAICA, 1983
Technika własna, sklejka; 71 x 53 cm
Sygnowany p.d.: Z LACHUR 83; na odwrocie: –JUDAICA– | – rok 193– | mal. ZLachur
Stanisław DYBOWSKI
7,475.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław DYBOWSKI
7,475.00 złStanisław DYBOWSKI
POD OSTRZAŁEM
Olej, płótno; 94 x 129 cm
Sygnowany p.d.: St_Dybowski_
Stanisław DYBOWSKI
9,600.00 złStanisław DYBOWSKI
MARTWA NATURA Z KWIATAMI I KSIĄŻKĄ
Olej, płótno; 92 x 73 cm
Sygnowany l.d.: St Dybowski-
Na odwrocie kobieta na tle pejzażu
Stanisław DYBOWSKI
7,475.00 złStanisław DYBOWSKI
ZAJĄCE NA POLU
Olej, płótno; 81 x 120 cm
Na odwrocie dwie nalepki z opisem pracy: autorska i CBWA w Warszawie z wystawy Życie w czasach pokoju
Michalina KRZYŻANOWSKA
1,840.00 złMichalina KRZYŻANOWSKA
Stanisław DYBOWSKI
4,600.00 złStanisław DYBOWSKI
Stanisław CZAJKOWSKI
13,824.00 złGENERAŁ PREVOST DE VERNOIS, ok. 1820
3,047.00 złGENERAŁ PREVOST DE VERNOIS, ok. 1820
MALARZ francuski
Friedrich KLOSS
20,700.00 złFriedrich KLOSS
PORTRET MĘŻCZYZNY W CZERWONYM FRAKU, 1788
Płótno (dublowane na bewa-folię), 51,7 x 42,7 cm (owal)
Sygnowany na odwrociu: Fried: Kloss pinxit 1788