Wyświetlanie 16321–16350 z 18661 wyników
GŁOWA MĘŻCZYZNY, Afryka, Kongo, Luba, XX w.
977.00 złGŁOWA, Afryka, Kongo, Songye, XX w.
230.00 złMatteo GHIDONI
19,550.00 złMatteo GHIDONI
ROZDAWANIE JAŁMUŻNY (CZYNY MIŁOSIERDZIA)
Olej, płótno, 68 x 77 cm
Ernst HEILEMANN
10,350.00 złErnst HEILEMANN
WIOSNA NAD JEZIOREM
Olej, płótno; 62 x 72 cm
Sygnowany l.d.: Ernst Heilemann
Na odwrocie napis czarną farbą: E. Heilemann | Spring at the lake
Na ramie stempel: HERMANN UTZ |Werkstatt fur Gemalde Rahmen|BERLIN W 82 | Landgraffenstraüe 11
Isaac de MOUCHERON
72,000.00 złIsaac de MOUCHERON
WIDOK OKAZAŁEJ REZYDENCJI W PARKU Z FONTANNĄ I RZEŹBAMI
C. BERGNER
1,035.00 złC. BERGNER
Kwiaty w wazonie, ok. 1930
Olej, płótno; 61 x 70,5 cm
Sygnowany p.śr.: C.Bergner
Bolesław NAWROCKI
60,000.00 złJózef GRACZYŃSKI
12,000.00 złJan GOLUS
6,900.00 złJan GOLUS
PEJZAŻ Z KOŚCIOŁEM W UCHORSKU, 1931
Olej, płótno; 53,5 x 72,5 cm
Na odwrocie szkic olejny – portret kobiety. Na krosnach nalepka papierowa z napisem długopisem: ? litowski | 1931
Michał Maksymilian REKUCKI
5,300.00 złMichał Maksymilian REKUCKI
CYGANKI
Olej, płótno; 95,5 x 60 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: M. Rekucki.
Na odwrocie fragmentarycznie zachowana nalepka: Autor: Michał…| Tytuł: Cyganki| Technika: olej
Jan GOLUS
8,050.00 złJan GOLUS
PEJZAŻ Z KOŃMI PASĄCYMI SIĘ PRZY DRODZE
Olej, płótno; 65 x 81,5 cm
Na krosnach nalepka papierowa z napisem długopisem: ? 36kompozycja | 196?
Obok granatowym olejem: 63, dalej 89 w kole flamastrem
Antoni GAWIŃSKI
6,600.00 złAntoni GAWIŃSKI
NOSTALGIA, 1912
Gwasz, papier; 49 x 71 cm w świetle passe-partout
Sygnowany czerwonym gwaszem p.d.: [monogram wiązany] 19 AGR 12
H. MALISZEWSKI
5,175.00 złH. MALISZEWSKI
PORTRET CYGANKI, lata 30-te XX w.
Olej, płótno; 96,2 x 88,6 cm
Sygnowany l.d.: H. MALISZEWSKI
DZBAN, Niemcy lub Czechy, kon. XIX w.
805.00 złDZBAN, Niemcy lub Czechy, kon. XIX w.
Szkło zabarwione na brunatno, dmuchane w formie, cyna; wys.: 32 cm, śr. podstawy: 10,3 cm
Stan zachowania: pęknięcie w dolnej partii ucha.
WAZON, lata 20-te XX w.
1,840.00 złWAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFICZNĄ, Chiny, pocz. XX w.
1,416.00 złWAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFICZNĄ, Chiny, pocz. XX w.
Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wys. 51,5 cm
NEFRETETE, Niemcy, Bawaria, Rosenthal, lata 40-te XX w.
1,840.00 złNEFRETETE, Niemcy, Bawaria, Rosenthal, lata 40-te XX w.
Porcelana częściowo szkliwiona; wys. 28,6 cm
Sygnowana: zielony stempel Rosenthal Germany w wypukłym ornamencie rocaille | wycisk w masie porcelanowej: 777_1.
345. BUTLA NA WINO Z DWOMA SMOKAMI, Chiny, kon. XIX w.
500.00 zł345. BUTLA NA WINO Z DWOMA SMOKAMI, Chiny, kon. XIX w.
Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wylew okuty blachą mosiężną, wysokość: 18,5 cm
1,416.00 złWAZON ZDOBIONY DEKORACJĄ PEJZAŻOWĄ I KALIGRAFIĄ, Chiny, 1 poł. XX w.
Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wys. 49 cm, śr. wylewu 20 cm
BUTLA NA WINO ZDOBIONA SMOKAMI I FENIKSAMI, Chiny, kon. XIX w.
590.00 złBUTLA NA WINO ZDOBIONA SMOKAMI I FENIKSAMI, Chiny, kon. XIX w.
Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 13 cm
BUTLA NA WINO Z FENIKSEM, Chiny, kon. XIX w.
826.00 złBUTLA NA WINO Z FENIKSEM, Chiny, kon. XIX w.
Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 14 cm<
Stanisław DYBOWSKI
2,300.00 złStanisław DYBOWSKI
GOŹDZIKI I CYNIE
Olej, tektura; 38 x 46 cm
Erno ERB
6,325.00 złDOM POŚRÓD DRZEW, 1 poł. XX w.
1,150.00 złDOM POŚRÓD DRZEW, 1 poł. XX w.
MALARZ POLSKI
Akwarela, papier naklejony na tekturę; 23,5 x 32 cm
Sygnowany l.d.: nieczytelnie
Stanisław DYBOWSKI
1,725.00 złStanisław DYBOWSKI
TRZY RÓŻE W WAZONIE
Olej, tektura; 23,5 x 17,5 cm
Na odwrocie ołówkowe szkice ptaków
Danuta BĘBEN-KĄCKA
3,450.00 złDanuta BĘBEN-KĄCKA
PEJZAŻ, 1961
Olej, płótno; 80,5 x 99,5 cm
Na odwrocie opis autorski: Danuta | Bębnówna | nr. leg. Z.P.A.P. 4377 | Pejzaż | olej – 100 x 80 cm | 1961; fragment nalepki wystawowej
Stanisław DYBOWSKI
4,025.00 złStanisław DYBOWSKI
PEJZAŻ Z DOMEM I CIEPLARNIĄ
Gwasz, karton; 21 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: _St_DYBOWSKI_
Na odwrocie szkic ołówkiem
Stanisław DYBOWSKI
460.00 złStanisław DYBOWSKI
DWÓR POŚRÓD DRZEW
Ołówek, czarna kredka, papier; 15 x 18,5 cm
Jan GOLUS
690.00 złJan GOLUS
DZIEWCZYNKA PRZY OKNIE, 1956
kredki, papier; 34,5 x 24 cm
Sygnowany p.d.: J. Golus
Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA Zachęta, Warszawa 1967
Stanisław DYBOWSKI
5,175.00 złStanisław DYBOWSKI
KOLOROWE KWIATY I KAKTUSY
Gwasz, karton; 46 x 38 cm
Sygnowany p.d.: St Dybowski