NEFRETETE, Niemcy, Bawaria, Rosenthal, lata 40-te XX w.

1,840.00

Porcelana częściowo szkliwiona; wys. 28,6 cm
Sygnowana: zielony stempel Rosenthal Germany w wypukłym ornamencie rocaille | wycisk w masie porcelanowej: 777_1.