DZBAN, Niemcy lub Czechy, kon. XIX w.

805.00

Szkło zabarwione na brunatno, dmuchane w formie, cyna; wys.: 32 cm, śr. podstawy: 10,3 cm
Stan zachowania: pęknięcie w dolnej partii ucha.