BUTLA NA WINO ZDOBIONA SMOKAMI I FENIKSAMI, Chiny, kon. XIX w.

590.00

Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 13 cm

Sygnowana, na dnie dwoma ideogramami chińskimi