Ernst HEILEMANN

10,350.00

WIOSNA NAD JEZIOREM
Olej, płótno; 62 x 72 cm
Sygnowany l.d.: Ernst Heilemann
Na odwrocie napis czarną farbą: E. Heilemann | Spring at the lake
Na ramie stempel: HERMANN UTZ |Werkstatt fur Gemalde Rahmen|BERLIN W 82 | Landgraffenstraüe 11

Ernst Heileman
1870 Berlin – 1938