Wyświetlanie 16261–16290 z 18661 wyników
TRZY ŚWIECZNIKI KOLUMNOWE, Polska, Warszawa, ok. 1830
5,175.00 złTRZY ŚWIECZNIKI KOLUMNOWE, Polska, Warszawa, ok. 1830
Brąz złocony, wys. 31 cm, śr. podstawy 14,5 cm
Na kolistej podstawie zdobionej na brzegu ornamentem palmetowym, dalej girlandami kwiatowymi z motylami, , trzon u dołu zdobiony girlandami i palmetami, wyżej kanelowany, zwieńczony koszem z wieńcem owoców, tuleja tulipanowa z profitką.
Stan zachowania: jeden ze świeczników wtórnie zelektryfikowany
Pochodzenie: kolekcja Rotwandów
KUBEK Z POPIERSIAMI RZYMIAN, Niemcy, Hanau, 2 poł. XIX w.
5,900.00 złKUBEK Z POPIERSIAMI RZYMIAN, Niemcy, Hanau, 2 poł. XIX w.
Srebro, waga 199 g, wys. 11,5, śr. 9,5 cm
PARA WAZ, Francja, połowa XIX w.
5,900.00 złPARA WAZ, Francja, połowa XIX w.
UŚMIECHNIĘTA DZIEWCZYNA, XIX w.
6,900.00 złUŚMIECHNIĘTA DZIEWCZYNA, XIX w.
RZEŹBIARZ WŁOSKI
Marmur; wys. 40 cm
TOALETKA W TYPIE ANGIELSKIM, pocz. XIX w.
3,540.00 złTOALETKA W TYPIE ANGIELSKIM, pocz. XIX w.
Konstrukcja sosna, fornir mahoń, okucia mosiężne; 71 x 69 x 41 cm
MLECZNIK I CUKIERNICA ZE SMOKAMI, USA, Rhode Island, Providence, Gorham Mfg Co.,1894
517.00 złMLECZNIK I CUKIERNICA ZE SMOKAMI, USA, Rhode Island, Providence, Gorham Mfg Co.,1894
Srebro, próba sterling, wewnątrz złocone, waga 105 g, wys. 6 i 5 cm
Puncowanie: STERLING; 3705; pierścień ze strzałką, lew, kotwica, G
Stan zachowania: wgniecenia.
Józef Mojżesz GABOWICZ
102,000.00 złPUDERNICZKA, Polska, Warszawa, po 1931
517.00 złPUDERNICZKA, Polska, Warszawa, po 1931
Srebro, próba 3, waga 126 g, 10 x 10 cm
Puncowanie: w kwadracie 3; SS.; w kwadracie C; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W
Hans MÜLLER
920.00 złHans MÜLLER
POPIERSIE DZIEWCZYNY W CZEPCU
Alabaster; 14,5 x 15,5 x 7,5 cm
Sygnatura ryta: Müller 329
Marcin JABŁOŃSKI
24,000.00 złMarcin JABŁOŃSKI
PARA PORTRETÓW: IGNACEGO I FORTUNATY NIEWIADOMSKICH, 1830
BIURKO – KOMODA w typie klasycystycznym, lata 90-te XVIII w.
17,500.00 złBIURKO – KOMODA w typie klasycystycznym, lata 90-te XVIII w.
Konstrukcja: drewno jesionowe, boki i dna szuflad – sosna, okleina wzdłuż krawędzi blatu, pulpitu oraz szuflad – jesion; żyłki na blacie i frontach szuflad – czarny dąb; szyldy i uchwyty szuflad – mosiężne, podobnie jak zamek i zawiasy pulpitu; zamki szuflad żelazne, nakładane
Wymiary: wys. 101 cm, szer. 109,8 cm, gł. 54 cm
KOMODA, Europa Środkowa, Polska?, około 1840-1850
8,050.00 złKOMODA, Europa Środkowa, Polska?, około 1840-1850
Materiały: konstrukcja – sosna, świerk, brzoza, topola (?); fornir – mahoń piramida; okucia – stal.
Wymiary: 85,6 x 92 x 52,5 cm
WIECZNA LAMPA, XVII w.
4,400.00 złLAMPA CHANUKOWA, pocz. XIX w.
2,750.00 złMonety, Czechosłowacja
0.00 złMonety, Francja
0.00 złMonety, Polska, Wolne Miasto Gdańsk
0.00 złMonety, Niemcy, Austria
0.00 złMonety, Rosja
0.00 złMonety, Hiszpania
0.00 złMonety, Ameryka Południowa
0.00 złMonety, Niderlandy, Hiszpania
0.00 złPatagony, srebro, Niderlandy Hiszpańskie
0.00 zł096. Stanisław JAKUBOWSKI
400.00 złAlbert FIEBIGER
2,875.00 złAlbert FIEBIGER
KWIATY W SZARYM WAZONIE
Olej, płótno; 61 x 81 cm
Sygnowany p.d.: A.Fiebiger
Stanisław DYBOWSKI
3,220.00 złStanisław DYBOWSKI
PEJZAŻ Z POCHMURNYM NIEBEM
Sygnowany l.d.: St_Dybowski
Stanisław DYBOWSKI
3,220.00 złStanisław DYBOWSKI
PEJZAŻ NAD WODĄ
Olej, tektura; 38 x 46 cm
Jan GOLUS
575.00 złJan GOLUS
KOŚCIóŁ, 1963
Ołówek, papier; 23,5 x 22 cm
Sygnowany p.d.: J. Golus
Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA „Zachęta, Warszawa 1967, kat. poz. 319
Stanisław DYBOWSKI
3,220.00 złStanisław DYBOWSKI
KAJAK NA WIŚLE
Olej, tektura; 38 x 46 cm
Jan GOLUS
575.00 złJan GOLUS
CZTERY DRZEWA
Węgiel, bibułka; 23 x 30 cm
Sygnowany śr. d.: J. Golus