KOMODA, Europa Środkowa, Polska?, około 1840-1850

8,050.00

Materiały: konstrukcja – sosna, świerk, brzoza, topola (?); fornir – mahoń piramida; okucia – stal.
Wymiary: 85,6 x 92 x 52,5 cm

Stan zachowania: uzupełnienia forniru w dolnej partii frontowych nóg i po prawej stronie blatu; liczne wgniecenia, drobne ubytki i zadrapania powierzchni; blat zabrudzony woskiem, dno korpusu zaplamione; dna szuflad spękane, dolnej wymienione; brak mosiężnych kluczyn.