PARA WAZ, Francja, połowa XIX w.

5,900.00

Szkło szlifowane, dekorowane rytymi girlandami, Oprawy podstaw, wlewu i zwieńczenia pokryw ze złoconego brązu, wys. 56 cm

Stan zachowania: na jednej z waz pęknięcie od górnej krawędzi do połowy korpusu

Pochodzenie: zbiory Rotwandów