4,400.00 zł
Stan zachowania: uszkodzenie i pęknięcie ażuru.
Lampa na trzech łańcuchach z kulami umocowanymi do postaci syren. Ażurowy kosz dekorowany motywami roślinnymi. Tego typu lamy umieszcza się w kościele przed Najświętszym Sakramentem i ołtarzem głównym.