Wyświetlanie 18196–18210 z 18651 wyników
KOSZYK Z PARĄ GOŁĄBKÓW, odlewnia Franza Xaviera Bergmana, Wiedeń, po 1900
920.00 złMAX SCHUMACHER, Niemcy, XIX/XX w.
1,150.00 złCache-pot
541.00 złZESTAW 6 ROEMERÓW Z MOTYWEM WINOROŚLI, Niemcy, (Śląsk?), dwudziestolecie międzywojenne
690.00 złPAPIEROŚNICA, Krupski i Matulewicz, Warszawa, l. 30-te XX w.
460.00 złTalerz
920.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
4,600.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średnica filiżanki: 10,9 cm;
średnica spodka: 16,2 cm
Sygnowane: Spodki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | naszkliwnie: AP | naszkliwnie cyfra 211 (na 6 spodkach) i 11 (na 5 spodkach) Filiżanki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | wycisk w masie (na niektórych niewyraźny) HEREND 702 | naszkliwnie: 702 | naszkliwnie: 211 (5 sztuk), 241 (2 sztuki), 11 (3 sztuki), 166 (1 sztuka)
Patera
2,300.00 złJÓZEf GRACZYŃSKI
748.00 złJAN GOLUS
10,925.00 zł154. ZDZISŁAW BEKSIŃSKI
5,300.00 złTOMASZ KAZIKOWSKI
1,035.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
1,380.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
2,300.00 złWŁODZIMIERZ ZAKRZEWSKI
3,450.00 zł