Wyświetlanie 18211–18225 z 18661 wyników
Talerz
920.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
4,600.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średnica filiżanki: 10,9 cm;
średnica spodka: 16,2 cm
Sygnowane: Spodki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | naszkliwnie: AP | naszkliwnie cyfra 211 (na 6 spodkach) i 11 (na 5 spodkach) Filiżanki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | wycisk w masie (na niektórych niewyraźny) HEREND 702 | naszkliwnie: 702 | naszkliwnie: 211 (5 sztuk), 241 (2 sztuki), 11 (3 sztuki), 166 (1 sztuka)
Patera
2,300.00 złJÓZEf GRACZYŃSKI
748.00 złJAN GOLUS
10,925.00 zł154. ZDZISŁAW BEKSIŃSKI
5,300.00 złTOMASZ KAZIKOWSKI
1,035.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
1,380.00 złTADEUSZ SPRUSIAK
2,300.00 złWŁODZIMIERZ ZAKRZEWSKI
3,450.00 złWanda WEDECKA
5,175.00 złWanda WEDECKA
PEJZAŻ JESIENNY, 1995
Olej, płótno; 92 x 92 cm
Sygnowany p.d.: W. Wedecka 1995
ZDZISŁAW ROMAN LACHUR
5,175.00 złZDZISŁAW ROMAN LACHUR
5,175.00 złMALARZ NIEOKREŚLONY, ok. poł. XX w.
2,300.00 złBANKIETKA, Europa, pocz. XX w.
1,200.00 zł