Wyświetlanie 16351–16365 z 18271 wyników
TALERZ Z FALISTYM BRZEGIEM, Austria, Wiedeń, Silberwarenfabrik Alexander Sturm, po 1922
1,725.00 złTALERZ Z FALISTYM BRZEGIEM, Austria, Wiedeń, Silberwarenfabrik Alexander Sturm, po 1922
Srebro, próba 800, waga 350 g, wys. 2,2 cm, śr.28 cm
Puncowanie: w sześciokącie głowa tukana z literą W i cyfrą 4, w kole czterolistna koniczyna, 800; w okręgu r, 445
345.00 złTABAKIERKA ZE SCENAMI PASTORALNYMI, Niemcy, Hanau, B. Neresheimer & Söhne, po 1893
Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, n
ZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
1,437.00 złZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
Puncowanie: NORBLINiSka BM; na ostrzach: NORBLIN i S-KA
WAZONIK Z DEKORACJĄ MILLEFIORI, Włochy, Murano (?), XIX/XX w.
287.00 złWAZONIK Z DEKORACJĄ MILLEFIORI, Włochy, Murano (?), XIX/XX w.
Szkło wielokolorowe, wys. 9 cm
ŁYŻKA DO SOSU, Niemcy, po 1888
345.00 złŁYŻKA DO SOSU, Niemcy, po 1888
Srebro, próba 800, waga 56 g, dł. 19 cm
Puncowanie: 0; półksiężyc, korona, 800, w owalu BS
WIDELCZYK I ŁYŻECZKA W STYLU SECESJI, XX w.
287.00 złWIDELCZYK I ŁYŻECZKA W STYLU SECESJI, XX w.
Srebro, emalia, waga 24 g; dł. 12, i 13,2 cm
puncowanie: SILVER
WIDELEC DO WĘDLIN Z MONOGRAMEM A.M, Niemcy, po 1888
230.00 złWIDELEC DO WĘDLIN Z MONOGRAMEM A.M, Niemcy, po 1888
SZEŚC ŁYŻECZEK
287.00 złDAMSKI ZEGAREK NA RĘKĘ Z BRANSOLETKĄ, Szwajcaria, Movado, poł. XX w.
3,500.00 złDAMSKI ZEGAREK NA RĘKĘ Z BRANSOLETKĄ, Szwajcaria, Movado, poł. XX w.
Złoto, próba 3, waga 27 g, śr. 2,5 cm, dł. 22 cm
Sygnowany na tarczy: CHRONOMÈTRE | MOVADO; na kopercie: MOVADO
Na bransoletce puncowanie: PATENT 4124; HW; w prostokącie W, głowa rycerza w prawo, 3
TABAKIERKA, Czechy, Praga, 1860-1866
690.00 złTABAKIERKA, Czechy, Praga, 1860-1866
805.00 złTALERZ Z BUKIETEM KWIATÓW, Niemcy, Saksonia, Miśnia, k. XIX w.
Porcelana, relief, złocenia; wys. 3,5, śr. 24 cm
TABAKIERKA, Holandia, 1857
920.00 złTABAKIERKA, Holandia, 1857
TALERZ Z KRĄPIAMI, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1870
805.00 złTALERZ Z KRĄPIAMI, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1870
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło; czarną farbą naszkliwnie: Blei; L; wyciskiem w okręgu A z trzema kropkami; 20
TALERZ AŻUROWY Z RELIEFEM IMITUJĄCYM WIKLINĘ, Niemcy, Berlin, KPM, ok. 1780
Porcelana, wys. 3,5 , śr. 23,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło, wyciskiem: 27 G
Stan zachowania: kołnierz naprawiany
PARA FIGUR, DWA KOGUTY, Niemcy, Bawaria, Plössberg, Rosenthal, 1955
3,220.00 złPARA FIGUR, DWA KOGUTY, Niemcy, Bawaria, Plössberg, Rosenthal, 1955