Wyświetlanie 16246–16260 z 18280 wyników
ZEGAR – ŚMIGŁO, okres międzywojenny
4,025.00 złZEGAR – ŚMIGŁO, okres międzywojenny
Obudowa drewniana z dziesięciu warstw dwóch rodzajów drewna; 58 x 24 x 15 cm
Do wykonania obudowy posłużyło śmigło samolotowe
EKRYTUAR NEOEMPIROWY W FORMIE ŁODZI, pocz. XX w.
805.00 złEKRYTUAR NEOEMPIROWY W FORMIE ŁODZI, pocz. XX w.
Stop metali miedziowany, szkło (wkłady kałamarzy); 15 x 31 x 10 cm
Stan zachowania: brak pokrywki i baldachimu
1,380.00 złCZARKA PORCELANOWA OPRAWIONA W SREBRO, Niemcy, Berlin, KPM, XVIII w. i Francja, Paryż, Risler & Carré, 1897 – 1912
Wieczko na zawiasie, wewnątrz ażurowy pierścień
Porcelana sygnowana kobaltem podszkliwnie: berło
ZAUŁEK MOSKIEWSKI W WIDOKIEM NA CERKIEW BOLSZOJE WOZNIESIENIE, 4 ćw. XIX w.
3,450.00 złZAUŁEK MOSKIEWSKI W WIDOKIEM NA CERKIEW BOLSZOJE WOZNIESIENIE, 4 ćw. XIX w.
MALARZ ROSYJSKI
Olej, płótno; 32 x 26,5 cm
Kazimierz MIRECKI
29,500.00 złWAZA PRZYŚCIENNA, XIX/XX w.
3,450.00 złTACA OWALNA Z UCHWYTAMI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 3 tercja XIX w.
1,180.00 złTACA OWALNA Z UCHWYTAMI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 3 tercja XIX w.
Plater na mosiądzu, giloszowanie; 3 x 45,5 x 31 cm
KARAFKA DO WINA, XX w.
345.00 złKARAFKA DO WINA, XX w.
Srebro, próba 3, waga 80 g, dł.10,7 cm
Puncowanie: w tarczy WW | S; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W
Firmowe pudełko za napisem: Henneberg WARSZAWSKIE FABRYKI PLATERÓW
LORGNON, Niemcy (?), 2 poł. XIX w.
287.00 złLORGNON, Niemcy (?), 2 poł. XIX w.
Srebro, próba 900, niello, szkło, waga 27 g, dł. 19 cm
Puncowanie: 900
PARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
805.00 złPARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
Mosiądz srebrzony; 29 x 11 x 11 cm
Puncowanie: dwugłowy orzeł; w owalu FRAGET N PLAQUE; w owalu skrzyżowane młotki; 4214; XV
MACZETA Z POCHWĄ, Kongo, XIX/XX w.
690.00 złMACZETA Z POCHWĄ, Kongo, XIX/XX w.
Stal, drewno, mosiądz skóra; dł. całk, 50,5 bez pochwy 50,5 cm
ŚWIECZNIK NEOBAROKOWY, XIX/XX w.
287.00 złMedal, HASH HOUSE HARRIER WARSAW
57.00 zł