Wyświetlanie 16291–16305 z 18271 wyników
Godefroid DEVREESE
230.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, WYSTAWIENIE PARSIFALA W TEATRZE MONNAIE W BRUKSELI, 1914
Brąz, śr. 78 mm
A: mężczyzna z kielichem w prawo; napis: THEATRE ROYAL DE LA MONNAIE PARSIFAL BRUXELLES 1914; sygnatura: G. DEVERSEE
R: pięć kobiet tańczących wokół Parsifala
ŻETON RADY MIASTA YPRES, Belgia, 1849
172.00 złŻETON RADY MIASTA YPRES, Belgia, 1849
Srebro, waga 11 g, śr. 32 mm
A: herb Ypres, napis: JETON DE PRESENCE S.P.O.Y.
MEDAL, ZAJĘCIE WSCHODNIEJ JEROZOLIMY PRZEZ IZRAEL, 1967
460.00 złMEDAL, ZAJĘCIE WSCHODNIEJ JEROZOLIMY PRZEZ IZRAEL, 1967
Brąz, śr. 60 mm
A:dwie głowy w lewo na tle bramy; napis po hebrajsku i angielsku: 7.6.1967 MOSHE DAYAN AND YITZHAK RABIN AT LIONS’ GATE
R: widok Jerozolimy; napis po hebrajsku i angielsku: TAKE OATH TO US THAT Jerusalem SHALL NEVER RETURNED TO STRANGERS THE LIBERATORES BEFORE BATTLE
Etui z numerem 07038 i nazwiskiem projektanta: Abraham Elisha
ODZNAKA, DZIAŁACZ PRACY SOCJALISTYCZNEJ, NRD, wz. 1970
23.00 złODZNAKA, DZIAŁACZ PRACY SOCJALISTYCZNEJ, NRD, wz. 1970
Brąz złocony, emalia; 25 x 25 mm
W kształcie kwadratu o boku 25 mm z cyrklem i młotkiem, zamocowanego rogiem do prostokątnej plakietki z godłem NRD. Na rewersie napis: AUF SOZIALISTISCHE ART ZU LEBEN, ERFORDERT AUF SOZIALISTISCHE ART ZU ARTBEITEN.
Zapięcie agrafowe
KRZYŻ WATYKAŃSKI
747.00 złKRZYŻ WATYKAŃSKI
Srebro, próba 800, złocone, waga 35 g, 60 x 50 mm
A: Apostołowie Piotr i Paweł, nad nimi herb Pawła VI, wokół napis: PRO ECCLESIA ET PONTIFICE PAULUS VI PP; sygnatura: E. Manfrini
R: gładki, wybite: 800, w sześciokącie: 701 MI
Wstążka; pudełko z herbem Pawła VI
Godefroid DEVREESE
57.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, ADOLPHE MAX BURMISTRZ BRUKSELI
Brąz, śr. 29 mm, zawieszka
A: popiersie, napis: ADOLPHE MAX BOURGMESTRE DE BRUXELLES 1914
R: kogut z wagą; napis: LES VERTUS CIVIQUES JUSTICE VIGILANCE CHARITÉ
A. RING
2,400.00 złAlfredo PEREZ CARRILLO
8,050.00 złAlfredo PEREZ CARRILLO
MARTWA NATURA Z PATERĄ I OWOCAMI, 1901
Olej, płótno; 80 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Alfredo Perez Carrillo | 1901
Alexander ADRIAENSSEN naśladowca
CZARA, XVII/XVIII w.
1,150.00 złCZARA, XVII/XVIII w.
Szkło przezroczyste, bezbarwne; wys. 7,2, x 16 x 12,5 cm
Stan zachowania: klejona
ZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.
977.00 złZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.
Metal srebrzony, stal (ostrza), w składzie: łyżka wazowa (dł. 30 cm), 7 noży (dł. 23,5 cm), 6 łyżek (dł. 20 cm), 4 łyżki (dł. 18,5 cm), 5 widelców (19,5 cm), 14 widelców (dł. 18 cm), 5 widelczyków (dł. 14 cm), widelczyk (dł. 11,5 cm)
Sygnowane: FRAGET BM PLAQUE
Jean-Baptiste CARPEAUX
5,750.00 złJean-Baptiste CARPEAUX
GŁOWA DZIEWCZYNY
Brąz, czarny marmur (podstawa), wys. całk. 35 cm, podstawa 12 x 10 x 12 cm
Sygnowany J B.Carpeaux
SAMOWAR Z TACĄ, Rosja, XIX/XX w.
1,380.00 złIKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK Z CYKLEM PASYJNYM, Rosja, Palech (?), XIX w.
11,500.00 złIKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK Z CYKLEM PASYJNYM, Rosja, Palech (?), XIX w.
Tempera, złocenie, deska; 47,5 x 38,5 cm
IKONA, ŚWIĘTY MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, pocz. XIX w.
12,650.00 złIKONA, ŚWIĘTY MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, pocz. XIX w.
Tempera, złocenie, deska, 53,5 x 45,5 cm
Wokół pola centralnego sceny z życia świętego