TACA OWALNA Z UCHWYTAMI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 3 tercja XIX w.

1,180.00

Plater na mosiądzu, giloszowanie; 3 x 45,5 x 31 cm

Puncowany: w owalu wokół gwiazdki B. HENNEBERG WARSZAWA; GALW; w rombie N; 1413