Wyświetlanie 16231–16245 z 18651 wyników
PIERŚCIONEK Z CZTEREMA RUBINAMI
1,150.00 złPIERŚCIONEK Z CZTEREMA RUBINAMI
Złoto, próba 14 karatów, cztery rubiny, pięć diamentów, waga 3,64 g, wys. 25 mm
Puncowanie: 14K; znak nieczytelny
A. R. PENCK
69,000.00 złA. R. PENCK
STANDARDOWA MARTWA NATURA Z NOSOROŻCEM, 2009
Kobierzec, wełna; 260 x 285 cm
Sygnowany na odwrocie: 1/10 ar.penck
PIERŚCIONEK Z PERŁĄ, XX w.
1,150.00 złPIERŚCIONEK Z PERŁĄ, XX w.
Puncowanie: w sześciokącie 14K; w rombie L
Jan GOLUS
460.00 złJan GOLUS
DWIE SIEDZĄCE POSTACIE, 1931
Ołówek, papier; 19 x 15,5 cm
Sygnowany p.d.: J. Golus
Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA „Zachęta”, Warszawa 1967, kat. poz. 166
Stanisław DYBOWSKI
460.00 złJan GOLUS
460.00 złJan GOLUS
GŁOWA DZIEWCZYNY W CHUŚCIE
Ołówek, papier; 30 x 23 cm
Sygnowany p.d.: J. Golus
Stanisław DYBOWSKI
460.00 złStanisław DYBOWSKI
2,070.00 złStanisław DYBOWSKI
DWIE SOSNY NA POLU
Olej, tektura; 36,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: ST-DYBOWSKI.
Stanisław DYBOWSKI
8,000.00 złJan GOLUS
460.00 złJan GOLUS
SZKIC PEJZAŻU, 1933
Czarna kredka, papier; 8 x 11 cm
Sygnowany p.d.: J. Golus
Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA „Zachęta”, Warszawa 1967
400
Jacques Firmin BEAUVARLET
460.00 złJacques Firmin BEAUVARLET
LOT Z CóRKAMI
Miedzioryt, papier; 37 x 43 cm (odcisk płyty)
Sygnowany z płyty l.d.: C. Hutin delin; p.d.: I.F. Beauvarlet sculps.
Wg rysunku Charles François Hutina z obrazu Luki Giordano
MEDALE, ODZNAKI I DOKUMENTY PUŁKOWNIKA WŁODZIMIERZA NIERATOWA
977.00 złDOKUMENT Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
920.00 złDOKUMENT Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
Upoważnienie dla Zofii Dobrowolskiej wystawione przez Straż Rzeczypospolitej 2 sierpnia 1944 w Warszawie podpisane przez pułkownika Antoniego Jiczka, 140 x 220 mm
IKONA, ARCHANIOŁ MICHAŁ, Rosja, k. XIX w.
1,092.00 złTACA ELIPTYCZNA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.
690.00 złTACA ELIPTYCZNA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.
Metal srebrzony, 31,5 x 38 cm
Puncowanie: w rombie N | BRACIA HENNEBERG | WARSZAWA | GALW.