Wyświetlanie 16216–16230 z 18649 wyników
GŁOWA KOBIECA, Afryka, Kongo, XX w.
345.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚC OSÓB DEKOROWANYCH MOTYWEM WIEŃCA, Polska, Warszawa, Fraget, k. XIX w.
1,725.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚC OSÓB DEKOROWANYCH MOTYWEM WIEŃCA, Polska, Warszawa, Fraget, k. XIX w.
Metal srebrzony, stal (ostrza), w składzie noże (dł. 21 cm), widelce (dł. 18 cm), łyżki (dł. 20,5 cm), łyżeczki (dł.14 cm)
Puncowanie: FRAGET BM PLAQUE; na pięciu ostrzach: J. FRAGET
KOMPLET SZTUĆCÓW Z ROZETĄ NAD FESTONEM, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg i Fabryka Wolska, k. XIX w.
1,150.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW Z ROZETĄ NAD FESTONEM, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg i Fabryka Wolska, k. XIX w.
Mosiądz i biały metal srebrzony, stal (ostrza), w składzie: 5 noży (dł. 25 cm), 4 łyżki (dł. 22 cm), 12 widelców (dł. 21 cm), trzy łyżeczki (dł. 14,5 cm)
Puncowanie na 14 sztukach: FABR. WOLSKA korona; na 6: BR.HENNEBERGBM; na 4: BR.HENNEBERG, gwiazdka; na czterech ostrzach: GERLACH WARSZAWA
KOMPLET SZTUĆCÓW NA 9 OSÓB, Niemcy, Berlin, Humbert & Sohn, 1860
5,000.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA 9 OSÓB, Niemcy, Berlin, Humbert & Sohn, 1860
Srebro, próba 750, złocone, waga 1412 g, w składzie po 9 noży (dł. 20 cm), widelców (17,2 cm) i łyżek (18 cm)
Wyryty monogram JC
Puncowanie: 750 HUMBERT & SOHN; w kole niedźwiedź stojący z literą L; w kole D
LORNETKA TEATRALNA, 1 tercja XX w.
575.00 złPUZDERKO NA PIERŚCIONEK W STYLU ART DECO, ok. 1925.
402.00 złPUZDERKO NA PIERŚCIONEK W STYLU ART DECO, ok. 1925.
Szkło szlifowane, 4.5 x 3,8 x 2,7 cm
Stan zachowania: wyszczerbiony wewnętrzny rant dolnej części.
PATERA Z MOTYWEM MOTYLI, Japonia, pocz. XX w.
920.00 złPATERA Z MOTYWEM MOTYLI, Japonia, pocz. XX w.
Emalia na miedzi, wys. 13, śr. 19,5 cm
Stan zachowania: odpryski emalii
PUZDRO NA BIŻUTERIĘ Z GŁOWĄ SATYRA, Polska, pocz. XX w
920.00 złPUZDRO NA BIŻUTERIĘ Z GŁOWĄ SATYRA, Polska, pocz. XX w
Mosiądz, wys. 3,5, śr.9,7 mm
Stan zachowania: ułamany fragment krawędzi wieczka
WAZONIK-TRĄBKA, Niemcy, Geislingen, WMF, Myra, 1926 – 1935
1,035.00 złWAZONIK-TRĄBKA, Niemcy, Geislingen, WMF, Myra, 1926 – 1935
Szkło iryzowane (technika Kurta Wiedmanna) , wys. 19,5 cm
PIERŚCIONEK Z ONYKSEM
1,150.00 złPIERŚCIONEK Z ONYKSEM
Złoto, próba 14 karatów, czarny onyks, 4 diamenty, waga 5,5g, wys. 23, oczko 11 x 8 mm Puncowanie: 14KD7
PIERŚCIONEK Z KAMEĄ I GRANATAMI, XIX/XX w.
747.00 złPIERŚCIONEK Z KAMEĄ I GRANATAMI, XIX/XX w.
Srebro, próba 925, muszla, 42 szlifowane granaty, waga 5 g, wys. 26 mm, oczko 19 mm
Puncowanie: 925
PIERŚCIONEK Z KAMEĄ, Polska, Warszawa, po 1963
345.00 złPIERŚCIONEK Z KAMEĄ, Polska, Warszawa, po 1963
Srebro, muszla, waga 4,3 g, wys. 25, oczko 18 mm
Puncowanie: w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3
PIERŚCIONEK Z RUBINEM GWIAŹDZISTYM, XX w.
1,150.00 złPIERŚCIONEK Z RUBINEM GWIAŹDZISTYM, XX w.
Złoto, próba 14 karatów, rubin gwiaździsty, cztery diamenty, waga 5,13 g, wys. 26 mm, oczko 16 x 12 mm
Puncowanie: 14K GWR
PIERŚCIONEK Z CZTEREMA RUBINAMI
1,150.00 złPIERŚCIONEK Z CZTEREMA RUBINAMI
Złoto, próba 14 karatów, cztery rubiny, pięć diamentów, waga 3,64 g, wys. 25 mm
Puncowanie: 14K; znak nieczytelny
A. R. PENCK
69,000.00 złA. R. PENCK
STANDARDOWA MARTWA NATURA Z NOSOROŻCEM, 2009
Kobierzec, wełna; 260 x 285 cm
Sygnowany na odwrocie: 1/10 ar.penck